Шановні користувачі, колеги!

Раді вітати Вас на сайті Оратівської центральної районної бібліотеки!

Відвідавши сторінки сайту Ви знайдете актуальну інформацію про життя нашої бібліотеки та сільських бібліотек Оратівського району.

Місія бібліотеки:

збереження бібліотечно-інформаційних ресурсів та забезпечення вільного доступу користувачів до краєзнавчих, вітчизняних і світових документальних та інформаційних ресурсів мережі Інтернет для набуття знань, творчого, інтелектуального, духовного розвитку особистостей, задоволення їх інформаційних, освітніх потреб, організація відпочинку і дозвілля всіх категорій користувачів.

Основними завданнями бібліотеки є :

v Забезпечення вільного доступу громадян до інформації, знань, культури – основне завдання публічної бібліотеки.

v Здійснення обслуговування з урахуванням інтересів, потреб громадян, місцевих традицій, надання бібліотечних послуг індивідуальним користувачам, групам, організаціям тощо.

v Сприяння розвитку підростаючого покоління, обслуговування дітей таюнацтва, прищеплення їм навиків читання і комп'ютерної грамотності, допомога у розвитку уяви і творчихздібностей.

v Надання послуг і матеріалів в будь-якій доступній формі сервісного обслуговування для людей з особливими фізичними потребами.

v Здійснення інформаційного забезпечення розвитку своєї території в співпраці з органами місцевого самоврядування, підприємствами і установами, представниками місцевої громади.

v Забезпечення безкоштовного доступу до корпоративних і глобальних інформаційних мереж, розширення спектру послуг, обслуговування користувачів в режимах локального і віддаленого доступу в Центрах «Вільний доступ до Інтернет».

v Ведення культурно-просвітницькоїроботи: організація дозвіллєвих заходів, ігрових зон для дітей та підлітків, вечорів, зустрічей з митцями, концертів, лекцій, фестивалів, конкурсів та інших культурних акцій, інформування про можливості бібліотечної системи, інших організацій регіону.

v Вивчення та впровадження інновацій в роботу бібліотек системи, організація безперервної професійної освіти бібліотечних кадрів району.

v Забезпечення вільного доступу до інформації через фонди бібліотеки та глобальну мережу Інтернет, організація бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування.

v Дослідницькадіяльність щодо вивчення історії рідного краю та історії бібліотек району.

v Вивчення соціокультурного простору громади.

v Здійснення інформаційно-бібліографічної, методично, освітньої видавничої діяльності

Бібліотека

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди160
рейтинг0
відповіді1
перегляди110
рейтинг0
відповіді1
перегляди138
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.